Домой Автоновости BMW і Volkswagen змушені зупиняти заводи через брак деталей з України

BMW і Volkswagen змушені зупиняти заводи через брак деталей з України

0

BMW і Volkswagen змушені зупиняти заводи через брак деталей з України

BMW і Volkswagen змушені зупиняти заводи у всій Європі через нестачу автомобільних кабелів, які виготовлялися на українських підприємствах, пише Financial Times.

На Україну припадає близько п’ята частина усього європейського імпорту дротів для автомобілів. До того ж вони виробляються в інших країнах Східної Європи, а також у Північній Африці.

Джгути дротів вважаються не найважливішим компонентом, але без них неможливо навіть частково почати збірку автомобіля. На відміну від інших деталей, які можна легко зробити в іншому місці, джгути виготовляються на замовлення. Кожна марка автомобіля має свою індивідуальну модель джгута, відточену до міліметра, щоб дроти лягали у відведене їм місце.

Через вторгнення Росії українська автопромисловість опинилася під загрозою: виробники можуть перемістити виробництво.

«Ми працюємо з нашими постачальниками, які постраждали від кризи в Україні, щоб разом вирішити: зберігати виробництво в Україні чи в інших локаціях», – заявили в коментарі BMW. Компанія тимчасово призупинила роботу двох заводів у Німеччині та завод Mini у Великій Британії.

За оцінками Volkswagen, дев’ять з одинадцяти її постачальників в Україні продовжують роботу, але зменшили потужність.

Читайте также:  «Игроманы» смогут прокатиться на новом Mercedes-AMG One раньше реальных владельцев

Заводи з виробництва комплектів автомобільної проводки Fujikura, Leoni, Sumitomo, Nexans почали активно з’являтися в Україні у 2016-2017 роках. Сюди вони прийшли за дешевою робочою силою, оскільки подібне виробництво вимагає багато ручної праці. На таких підприємствах з давальницької імпортної сировини руками скручують джгути дротів для світових автомобільних концернів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь