Домой Автоновости Головний директор BMW Олівер Ціпсе пояснив, чому не можна робити ставку лише...

Головний директор BMW Олівер Ціпсе пояснив, чому не можна робити ставку лише на електрокари

0

Головний виконавчий директор BMW Олівер Ціпсе пояснив, чому не можна робити ставку лише на електрокари. Топ-менеджер дав зрозуміти — тотальна електрифікація робить автовиробників «залежними від небагатьох країн», натякаючи на те, що ринок сировини для акумуляторних батарей контролюється переважно Китаєм. Іншою проблемою електрокарів Ципсе назвав ціноутворення: «батарейні» машини значно дорожчі за паливні аналоги.

Глава BMW пояснив, чому не можна робити ставку лише на електрокари

BMW продовжує інвестувати у розробку бензинових та дизельних двигунів, і Олівер Ціпсе у двох реченнях пояснив стратегію баварського концерну.

«Якщо хтось з якоїсь причини не може купити електромобіль, але потребує машини, ви віддали б перевагу, щоб він їздив на своєму старому автомобілі вічно? Якщо ви не продаєте двигуни внутрішнього згоряння, це зробить хтось інший», — наголосив глава BMW.

Ципсе зазначив, що продаж екологічно чистих автомобілів на викопному паливі має більше сенсу, ніж законодавча заборона такого транспорту. Крім того, електрокари залишаються дорогими, а інфраструктура зарядки в багатьох країнах залишає бажати кращого.

Читайте также:  BMW стала самой экспортируемой из США маркой автомобилей

Найближчою новинкою BMW, що ілюструє багатовекторну стратегію баварців, буде флагманський седан 7-Series. Прем’єра пройде одночасно в трьох країнах, і на ринок відразу вийдуть і версії на викопному паливі, і «чистий» електромобіль i7.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь