Домой Автоновости Hyundai розробили нову технологію біометричної ідентифікації водія

Hyundai розробили нову технологію біометричної ідентифікації водія

0

Автомобілі Hyundai будуть розпізнавати власника за поглядом

Hyundai розробили нову технологію біометричної ідентифікації водія. Автомобілі зможуть розпізнати власника за райдужною оболонкою ока. Винахід уже зареєстрований у Бюро з реєстрації патентів та торгових марок США (USPTO), повідомляє сайт The Drive.

У салоні авто встановлюють спеціальний сканер, який перевіряє райдужну оболонку водія. Він доповнений інфрачервоною камерою, щоб розрізняти очі в темряві чи крізь сонцезахисні окуляри.

Як тільки авто впізнає власника, воно заведеться. Система ефективно захищає автомобіль від викрадення та дозволяє не користуватися традиційним ключем авто. Очевидно, в пам’яті можна буде зберегти біометричні дані кількох людей — на той випадок, якщо автомобілем користується не один водій.

Як відомо, малюнок райдужної оболонки ока в кожної людини унікальний, так що така технологія є альтернативою сканерам відбитків пальців, які встановлюють на низці нових моделей типу Toyota Land Cruiser 300 або Mercedes-Benz EQS SUV. Їхніми недоліками є бруд і жир з пальців, що накопичуються на сканері, тому розпізнавання за поглядом має перевагу.

Читайте также:  Клиентоориентированный бизнес: как БРСМ-Нафта заботится о сервисе

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь