Домой Автоновости Hyundai тестують сонячну батарею Solis та систему накопичення енергії COR на пікапах...

Hyundai тестують сонячну батарею Solis та систему накопичення енергії COR на пікапах Santa Cruz

0

Hyundai має намір використовувати сонячну енергію в авто

Технічний центр Hyundai America та канадська компанія Worksport тестують сонячну батарею Solis та систему накопичення енергії COR на пікапах Santa Cruz. Спільний проект спрямовано активне використання сонячної енергії на серійних моделях Hyundai.

Hyundai має намір використовувати сонячну енергію в авто

Про це повідомляє портал Carscoops. Проект передбачає встановлення на кришці багажного відділення сонячної панелі, яка здатна генерувати до 650 Вт енергії. Вона зберігатиметься за допомогою портативного генератора TerraVis COR потужністю до 4500 Втч.

Hyundai має намір використовувати сонячну енергію в авто

У Worksport заявили, що Hyundai надала необхідні дані для проекту, і компанії «мають намір вивчити переваги продуктів один одного, щоб визначити життєздатність майбутнього партнерства». Що ще цікавіше, компанії домовилися про попередні терміни випуску нової моделі.

Hyundai має намір використовувати сонячну енергію в авто

Передбачається, що вона використовуватиме сонячні технології Worksport, у тому числі систему накопичення енергії COR. Планується, що автомобіль буде готовий до презентації в головному офісі Hyundai до жовтня нинішнього року.

Читайте также:  Украинцев попросили пропускать на дорогах машины на иностранных номерах

Варто зазначити, що канадська компанія Worksport була заснована в Онтаріо у 2011 році. За цей час її фахівці створили та впровадили у виробництво кілька моделей кришок багажника для пікапів популярних американських брендів. Ще одним напрямком останніми роками стала розробка технологій використання сонячної енергії. Сонячні панелі будуть імплантовані у корпус кришки багажника. А енергія, що отримується з їх допомогою, буде використовуватися для живлення портативного генератора TerraVis COR. На сьогоднішній день компанія має у своєму продуктовому портфоліо три моделі потужністю 1500, 3000 та 4500 Вт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь