Домой Автоновости Lamborghini «випустила» 20-тисячний Huracan

Lamborghini «випустила» 20-тисячний Huracan

0

Lamborghini «випустила» 20-тисячний Huracan

Модель Lamborghini Huracan випускають з 2014 року, але зараз черга дійшла до екземпляра під номером «20.000». Ювілейною машиною, що зійшла з конвеєра підприємства в Сант-Агата-Болоньєзі, став «хардкорний» Huracan STO у матовому сірому кольорі Grigio Acheso Matt. Незабаром задньопривідний суперкар з «атмосферником» V10 5.2 вирушить до нового власника в Монако.

Lamborghini «випустила» 20-тисячний Huracan

Історія «Уракана» розпочалася у 2014 році з версії LP 610-4. Через рік до суперкара з жорстким дахом приєднався «спайдер», оснащений тим самим мотором V10 5.2 потужністю 610 сил. Розгін до сотні у LP 610-4 займав 3,2-3,4 секунди.

У 2015-му у гамі з’явився задньопривідний Huracan LP 580-2. Він виявився не таким потужним (533 к.с.), проте важив на 33 кілограми менше LP 610-4. Після цього дебютував Huracan Performante із системою активної аеродинаміки Aerodinamica Lamborghini Attiva. Після цього оновилася базова модель. Їй дісталася приставка Evo до назви, повнокероване шасі, двигун від Performante та система контролю динаміки Lamborghini Dinamica Veicolo Integrata з предиктивним алгоритмом роботи. Трохи згодом італійці випустили «бюджетний» Evo RWD.

Після припинення виробництва Huracan Performante його місце було порожнім, поки в модельному ряду не з’явився Huracan STO. Суперкар поєднав «орієнтацію» на гоночний трек з доступом на дороги загального користування, отримав розвинене аеродинамічний «оперіння» та полегшену конструкцію. Остання на сьогоднішній день похідна «Уракана» є Tecnica. Це щось середнє між STO і звичайним Evo RWD, причому від того й від іншого купе відрізняється унікальним дизайном.

Читайте также:  Ещё молода: Skoda Octavia отмечает своё 25-летие

Huracan Tecnica комплектують двигуном V10 5.2 потужністю 640 кінських сил і 565 Нм моменту. Привід у суперкара задній, але є повнокероване шасі з функцією векторизації тяги, насамперед доступне тільки STO і повнопривідному Huracan Evo. При цьому у висоту і ширину Tecnica відповідає звичайному «Уракану», але завдяки невеликому «додатку» до довжини виглядає стрімкішим.

Lamborghini «випустила» 20-тисячний Huracan

За вісім років Lamborghini випустила 12 дорожніх та три гоночні версії Huracan. Трекові — це Huracan Super Trofeo, Huracan GT3 та Huracan GT2. За статистикою, на частку купе припадає 71 відсоток продажів, а на спайдерах зупиняють свій вибір лише третина покупців. Понад 60 відсотків клієнтів користуються послугами персоналізації Ad Personam. Головний ринок для «Уракану» — США, де продається 32 відсотки суперкарів. Слідом йдуть Великобританія та Великий Китай.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь