Домой Автоновости Менеджер проекту BMW 7 серії розповів, що компанія вже три роки збирає...

Менеджер проекту BMW 7 серії розповів, що компанія вже три роки збирає дані із клієнтських машин

0

BMW збирає дані про подорожі своїх клієнтів

Менеджер проекту BMW 7 серії Крістоф Фагшлунгер в інтерв’ю сайту — розповів, що компанія вже три роки збирає дані із клієнтських машин. Робиться це за згодою покупців — ділитися інформацією готові 80 відсотків із них. Використовують дані для розробки нового програмного забезпечення та вдосконалення асистуючих систем.

На сьогоднішній день BMW має реальні дані про поїздки сумарною довжиною 1,2 мільярда кілометрів, але до кінця року число може збільшитися до двох мільярдів. Ці дані повністю знеособлені і здебільшого містять інформацію про використання тих чи інших бортових систем. Наприклад, за словами Фагшлунгера, розробники дуже здивувалися, дізнавшись, що власники машин із навігацією Professional до 60 відсотків часу їздять із активним круїз-контролем.

Також відкриттям стала непопулярність функцій утримання у смузі та допомоги при перебудовах — їх частка загалом становить 36 відсотків. А ще деякі власники відключають помічники відразу ж після покупки машини. Всі ці дані зберігаються в автомобілі і завантажуються на сервер у Мюнхені три-чотири рази на день: після того, як двигун заглушений; під час зупинки із системою старт-стоп; або, у випадку з електромобілями та гібридами PHEV, коли машина заряджається.

Читайте также:  З 25 квітня влада обмежує ввезення легкових авто в Україну для особистих потреб

Інформація дає уявлення про те, в яких місцях системи активної безпеки використовуються частіше, як їх використовують і де є межа їхньої ефективності. Отримані дані BMW застосовує розробки нових версій електронних помічників. Вони вже не будуть керувати автомобілем як комп’ютери, а стануть більше схожими на людей, які дотримуються всіх правил дорожнього руху.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь