Домой Автоновости Mercedes-Benz впроваджує найпросунутіший у світі автопілот

Mercedes-Benz впроваджує найпросунутіший у світі автопілот

0

Mercedes-Benz впроваджує найпросунутіший у світі автопілот

Торік Mercedes-Benz став першим автовиробником у світі, який сертифікував комплекс автономного водіння третього рівня Drive Pilot. Такий автопілот дозволяє водієві забирати руки з керма на магістралі. Як і планувалося, передова система незабаром стане доступною для серійних автомобілів марки: з 17 травня її можна буде встановити на флагманські S-Class та EQS у Німеччині.

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день Drive Pilot — найпросунутіший сертифікований автопілот, він все ж таки передбачає лише «умовну автоматизацію»: він здатний самостійно справлятися з усіма завданнями, але може попросити водія підключитися до керування. Однак від водія більше не потрібно постійно стежити за дорогою під час роботи системи.

Читайте также:  Росія завдала українським дорогам збитків на 900 млрд гривень

Drive Pilot поки що може функціонувати лише на швидкості до 60 кілометрів на годину і лише на певних магістралях у Німеччині загальною довжиною близько 13 тисяч кілометрів, з точністю до сантиметра нанесених на вбудовану картку. Також автомобілі з Drive Pilot оснащуються лідарами, камерами, радарами та ультразвуковими датчиками для виявлення перешкод.

Вартість установки Drive Pilot на S-Class становить 5 тисяч євро, а для електронного EQS доведеться доплатити 2430 євро. Поки що опцію запускають тільки в Німеччині, але до кінця року Mercedes-Benz планує отримати дозвіл влади на використання автопілота в Каліфорнії та Неваді. Окрім цього, сертифікаційні тести проводяться у Китаї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь