Домой Автоновости Оголошено найінноваційніший автобус 2022 року

Оголошено найінноваційніший автобус 2022 року

0

Оголошено найінноваційніший автобус 2022 року

На міжнародній автобусній виставці BUS2BUS 2022, що проходила в Берліні з 27 по 28 квітня, був оголошений переможець престижного конкурсу Innovation Award 2022. Найінноваційнішим, на думку читачів авторитетного профільного журналу Busplaner, став туристичний автобус Mercedes-Benz Tourrider.

Mercedes-Benz Tourrider розроблено спеціально для північноамериканського ринку. Він є першим автобусом у світі, який отримав активну систему гальм, яка у разі загрози зіткнення або наїзду на пішоходів автоматично спрацьовує до повної зупинки – Active Brake Assist (ABA5). Крім того, на машині встановлено систему камер кругового огляду в 360 град., що полегшує маневрування. Також автобус вражає своїм скляним дахом Top Sky Panorama та контурним підсвічуванням салону.

Читайте также:  У нової BMW 7 серії з*явилася перша спецверсія

Оголошено найінноваційніший автобус 2022 року

Tourrider має довжину 13,72 м (з переднім бампером — 13,92 м) та тривісну конфігурацію шасі. Машина пропонується у двох версіях: Business та Premium — з габаритною висотою 3,69 та 3,75 м відповідно. З типових для автобусів Північної Америки атрибутів відзначимо єдині пасажирські двері, рівну підлогу в салоні, туалет у кормі на рівні підлоги, роздільне лобове скло і виступаючий захисний бампер.

У рух Tourrider приводить рядний 6-циліндровий турбодизель OM 471 робочим об’ємом 12,8 л і потужністю 456 к.с. (2300 Нм), що працює у парі з автоматичною коробкою передач Allison.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь