Домой Киев Противники інвестиційних проєктів у столиці перетворюються на п’яту колону, яка працює в...

Противники інвестиційних проєктів у столиці перетворюються на п’яту колону, яка працює в інтересах окупанта – Ірина Грубич

0

Противники інвестиційних проєктів у столиці перетворюються на п’яту колону, яка працює в інтересах окупанта – Ірина Грубич

Керівниця ТОВ «Антуріон» Ірина Грубич відкинула безпідставні закиди псевдоактивістів у тому, що її компанія працює начебто проти інтересів киян, Києва та України загалом.

Про це вона заявила в коментарі lenta.ua

Навпаки, за словами Ірини Грубич, компанія вірить у Перемогу в війні з рашистами, тому на жодну хвилину не припиняла своєї діяльності для підтримки економіки України та її Збройних сил і продовжує роботу над інвестиційними й будівельними проєктами.

«Ми розуміємо, що треба підіймати економіку, створювати нові робочі місця, будувати житло для біженців, чиї квартири та будинки знищили окупанти», – зазначила керівниця.

Особливо ця робота важлива під час війни, наголосила вона.

На жаль, пояснює І. Грубич, праця в цьому напрямку наштовхується на труднощі, пов’язані з тим, що архітектори ТОВ «Антуріон» зараз проєктують захисні споруди, будівельники замість будівельної техніки вправляються з «Джавелінами», кранівники пересіли на танки, а юристи працюють над питаннями отримання репарацій. Також порушена логістика багатьох виробничих процесів, які діяли перед повномасштабним вторгненням Російської Федерації.

Читайте также:  В столице выросла заболеваемость гриппом и ОРВИ: за неделю в больницы госпитализировали 400 человек

«Вся діяльність нашого підприємства відповідає українському законодавству, на всі дії ми отримуємо відповідні дозволи. Це чітка й безкомпромісна позиція засновників і за її дотриманням неухильно стежить наш юридичний відділ і служба безпеки», – наголосила Ірина Грубич.

«Псевдоактивісти та охочі похайпувати на темі інвестицій у наш рідний Київ волею-неволею сьогодні перетворюються на п’яту колону, яка працює в українському тилу проти інтересів простих людей, економіки країни та зусиль усього суспільства для досягнення остаточної Перемоги над сильним і підступним ворогом», – заявила керівниця ТОВ «Антуріон».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь