Домой Автоновости Renault знайшов «відмазку» щоб залишитись в Росії

Renault знайшов «відмазку» щоб залишитись в Росії

0

Renault знайшов «відмазку» щоб залишитись в Росії

Французький виробник Renault — один із небагатьох світових автогігантів, який досі не припинив свій бізнес у Росії, зокрема місцеве виробництво, через бойові дії в Україні. Як повідомляє Automotive News Europe, це пов’язано з тим, що французи побоюються можливої «націоналізації» свого головного активу в країні — АвтоВАЗу.

Відомо, що Renault володіє автовиробником Lada через спільне підприємство корпорації Ростех. Її лідером є Сергій Чемезов, який перебуває у списку осіб, які зазнали жорстких санкцій влади США.

Французи мають 2/3 компанії, і можливий догляд обійдеться занадто дорого. Джерела видання стверджують, що рішення Renault залишитись у Росії підтримується французьким урядом, який, у свою чергу, є великим акціонером автовиробника.

За даними Асоціації європейського бізнесу, у лютому цього року на автомобілі Lada припадало майже 20% російського ринку, завдяки чому всьому франко-японському альянсу вже належить 35% продажів. Сам АвтоВАЗ відіграє важливу роль у глобальній стратегії Renolution, спрямованої на покращення бізнесу групи Renault, у якій працює близько 40 000 людей у Болгарії.

Читайте также:  Американська компанія PolyJoule розробила дешеві та безпечні акумулятори

В даний час концерн зупинив виробництво як на своєму заводі в Москві, так і на заводах в Тольятті та Іжевську, але це не через санкції проти Росії, а через брак комплектуючих. Однак АвтоВАЗ готовий продовжувати роботу і без підтримки Renault, випускаючи тільки дві моделі – «Нива Легенд» і «Нива Тревел», оскільки всі російські комплектуючі для них. Іншим потрібні постачання від материнської компанії Renault.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь