Домой Автоновости Uklon Evacuation: сервіс запускає міжміські поїздки

Uklon Evacuation: сервіс запускає міжміські поїздки

0

Uklon Evacuation: сервіс запускає міжміські поїздки

Український онлайн сервіс виклику авто Uklon відкрив можливість здійснювати міжміські перевезення. Тепер пасажири сервісу мають змогу знайти водія для переміщення між містами України. Раніше створювати поїздки було можливо лише в межах одного міста та області.

Для того, щоб зробити таке замовлення, необхідно обрати клас авто Evacuation в мобільному додатку. Тариф на поїздку повторює тариф міста, з якого планується виїжджати: крім вартості кілометра за містом — вона подвоєна. У пасажира є можливість керувати ціною поїздки — змінюй її вручну за допомогою повзунка. Максимально збільшити вартість вручну можливо до 5 разів від стандартного тарифу.

Сергій Смусь, співзасновник і операційний директор продуктової ІТ-компанії tech/uklon: «Ще з самого початку війни ми почали займатись евакуацією. За 15 днів протистояння ми вже допомогли з трансфером десяткам, а може навіть сотням людей. Зараз наші фахівці розробили автоматизоване рішення у застосунку. Це збільшить кількість таких перевезень, адже кожен зможе вибрати бажане місто евакуації, шукати водія та домовлятися про умови поїздки».

Ми постійно спостерігаємо за ситуацією та оперативно реагуємо на неї. Вже зараз, у ряді міст сервіс не бере комісію з водіїв за виконання поїздок, цей перелік може змінюватися.

Читайте также:  Стильный, компактный и электрический: Geely готовит новый SUV

Перевезення здійснюються водіями, що співпрацюють з сервісом, проте, Uklon планує активно залучати й сторонніх водіїв, щоб у всіх, хто має бажання евакуюватися була така можливість.

З початку військових дій Uklon прибрав комісію за поїздки для водіїв, щоб підтримати місто та симулювати драйверів продовжити здійснювати перевезенням містом. Також, в Києві був запущений проєкт Волонтер, а зараз волонтерські поїздки працюють ще у 7 містах України: Херсон, Одеса, Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, Маріуполь. Такі поїздки призначені для волонтерів, які зараз підтримують життєзабезпечення міста та допомагають місцевим жителям, ТрО та захисникам міста. Витрати на ці поїздки для волонтерських потреб покриваються за рахунок Uklon.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь